Hubnutí – má na to vliv znamení? 1

Napsala | 04.12.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

V novém roce má spousta lidí předsevzetí, která si dává a snaží se jednotlivé věci plnit. Asi jedním z nejčastějších předsevzetí je hubnutí a vůbec zpevnění těla. Odhodlaně se do toho pustíte, držíte diety, cvičíte, ale vidět to nikde moc není? Začínáte přemýšlet nad tím, co děláte špatně? Je něco, co by se mohlo z vašeho pohledu zlepšit? Co by vám pomohlo?

Dieta a horoskop

Napadlo vás, že znamení, ve kterém jste se narodili, vás může ovlivňovat i v tomto odvětví? Zkuste se na to podívat blíže, možná najdete nějaké ty souvislosti. A možná bude stačit jen pár maličkých úprav, posunů nebo pohledů na diety a hubnutí obecně a bude se vám to dařit. Třeba jen nevolíte správnou stravu nebo ten správný sport. Hubnutí podle horoskopů může jít dohromady.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou velmi často v pohybu, prakticky neustále, takže nějaké to tloustnutí, to u nich nehrozí. Samozřejmě se najdou výjimky a u nich se musí vždycky vsadit na pohyb. Jedině ten jim umí vrátit zpátky vysněnou figuru. Vodnáři nebudou dřít v posilovně do úmoru, raději sáhnou po něčem kreativnějším jako třeba box, klasické nebo latinskoamerické tance a podobně. Když k tomu přidají ryby, libové hovězí maso, zeleniny, saláty, celozrnné pečivo a ovoce, hubnutí půjde samo.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby mají občas problémy s energií, aby ji do těla dostaly pokud možno rychle sáhnout často po sladkostech, dezertech či zbytečně tučných jídel. A kilogramy stoupají jedna radost. Ze všeho nejdřív je nutné se uklidnit a celkově uvolnit tělo. Ze sportu vsaďte na plavání, aqua sporty, rytmická a pohybová cvičení. Dejte si kuřecí maso, plody moře, hovězí. Doplňte zeleninou, ovocem, lehčími přílohami.

Přečíst  Váha a horoskopy – jaký vliv má znamení na váhu? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..