Horoskopy – jak v nich číst?

Napsala | 07.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Občas čtete nějaký ten horoskop, ať už svůj nebo někoho blízkého a říkáte si, jak to celé sedí. Nebo naopak, je to zcela mimo, smějete se tomu a přemýšlíte, kdo jej sestavoval, když na tom není ani špetka pravdy? Horoskop vlastně přináší výklad toho, co ukazují hvězdy. Když se na výklad zaměří dva astrologové, pak se dočkáte dvou různých výkladů. Proč? Každý volí jiná slova, jiné slovní obraty.

Každý má svůj styl

Ano, každý astrolog má svůj vlastní způsob, jak vykládá to, co vidí ve hvězdách. Podobně je tomu i u kartářek. Navštívíte dvě různé a obě vám vyloží karty. Mohou to být stejné karty, ale výklad bude jiný. Proč? Každá kartářka nebo kartář má svůj vlastní výklad. Někdo s výkladem teprve začíná, jiný má spoustu životních zkušeností, které promítne také do jednotlivých výkladů. Každý kartář, podobně jako astrolog, má jiný druh práce a výkladu.

Proto se někdy může stát, že si přečtete horoskop a je vám vše jasné. Řeknete si ano!, to je přesně ono, co právě prožívám, čím žiju, co se u mě děje. To například, že vás skolí nějaká viróza a ráno se probudíte s bolestí v krku, v práci budete mít neshody a váš šéf se po vás bude celý den jen vozit. To vás pak až udivuje, jak skvělý a trefný horoskop v časopise vlastně byl.

Jen vrtíte hlavou

Někdy si horoskop přečtete a jen vrtíte hlavou nebo se smějete. Přijde vám to jako hloupost. Bolest v krku se nekoná, v práci je šéf s vámi zadobře. Hvězdy se obvykle nemýlí a jsou poměrně přesné. Je však na lidech, jak si jej vyloží a jak pochopí jejich význam. Horoskop má své poselství. Hvězdy se nemýlí, někdy říkají, že se v práci budete mít s šéfem neshody a ono nic. Proč? Možná jste vy sami, svým jednáním a svými činy, události změnili. Navíc, stačí jen malá výměna názoru, i to se bere jako neshody se šéfem.

Přečíst  Zvířata jako znamení? Co které zvíře znamená? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..