Horoskop podle starých Řeků 2

Napsala | 08.08.2018

Klasický zvěrokruh všichni známe, ale co takový horoskop podle starých Řeků? Nemají klasická znamení, jako je tomu v běžném horoskopu, ale jde o bohy, kteří je řídí a vládnou jim. Právě to o dotyčném člověku může opravdu hodně. Znáte svůj horoskop podle starých Řeků? Nyní se vám jej pokusíme maličko přiblížit.

Artemis (21. června – 22. července)

Artemis je bohyně lovu, má ráda zvířata a rostliny, takže láska k přírodě je zde silně zakořeněná. Tito lidé mají velmi idealistickou povahu, za vším vidí jen dobro, proto jim někdo může i ublížit. Těžce se smiřují s bezprávím, chrání všechny, kteří to potřebují. Mají silně vyvinutou intuici, mají silnou empatii, starosti cizích přebírají na sebe, což může být ke škodě. Když se zamilují, pak je to bezpodmínečné, absolutní a spalující. Když druhý lásku neopětuje, je to vždycky problém.

Apollon (23. července – 22. srpna)

Tento bůh shlíží na kreativní jedince a propůjčuje jim umělecké a kreativní vlohy, takže jistě budete mít jeden z těchto darů. Zpravidla jsou tito lidé optimisti a extroverti, mají rádi lidi a zábavu, společnost lidí pro ně znamená dávku pozornosti, pro kterou máte slabost. Máte v sobě zakořeněné silné morální zásady, kterými se řídíte, ale nejste ten typ, který druhým své zásady vnucuje a nutí je podle nich žít. Vykazujete jisté sklony k marnivosti, máte rádi vše, co je hezké, lesklé a třpytivé. Trpělivost není zrovna to, čím se můžete chlubit.

Persefona (23. srpna – 22. září)

Manželka Háda a bohyně podsvětí svým následníkům propůjčuje jemnou povahu a citlivost.  Umíte pro druhé udělat prakticky cokoliv, když vás poprosí o pomoc, což někteří mohou vidět jako snahu se obohatit a proto vás velmi snadno zneužijí. Netíhnete k velké společnosti lidí, ve společnosti spousty lidí nejste sami sebou, máte několik svých blízkých přátel, kterým věříte a máte je rádi.

Přečíst  Horoskop podle starých Řeků 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.