Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 3

Napsala | 16.05.2019

Každý jeden horoskop staví na nejrůznějších věcech. Existuje květinový horoskop, keltský horoskop, čínský horoskop a spousta dalších. Každý má něco do sebe, podle každého z nich se můžete něco zajímavého o sobě dozvědět a poznat. Právě hebrejský horoskop se zaobírá namísto zvířecího zvěrokruhu kmeny a smysly. O budoucnosti jako takové moc nehovoří, ale řeší charakteristiku lidí.

Co se ve vás skrývá?

I to může poodhalit hebrejský horoskop, který vychází ze jmen izraelských kmenů. Datum narození toho může odhalit opravdu mnoho, můžete o sobě zjistit velkou spoustu věcí. Jací ve skutečnosti jste, co v sobě skrýváte, jaké máte předsevzetí, v čem jste silní a v čem naopak slabí. Podívejte se pečlivě na hebrejský horoskop a zjistěte o sobě věci, které jste možná, ani sami nevěděli!

Zebulon (22. května – 21. června)

Lidé narození v této době jsou často velmi cílevědomí a také rozhodní. Co slíbí, to jednoduše splní, neexistuje jiná varianta. Jsou vytrvalí, protože když se do něčeho pustí, zpravidla neodchází bez boje a bez vítězství na své straně. Jsou ideální pro dlouhodobé projekty, protože umí dotáhnout vše do konce. Nechtějí měnit to, co funguje a je zajeté. Jsou moudří a jejich vytrvalost by jim mohl kdekdo závidět, což také závidí. Vnitřní síla, schopnost soustředit se a to nejen na cíl je obdivuhodná. Jde o lidi, kteří by měli učit druhé.

Ruben (22. června – 23. července)

Lidé narozeni v této době rozhodně nepostrádají odvážnost a také iniciativu. Jsou v kolektivu přesně ti, kteří převezmou iniciativu, a když se nikdo nemá k tomu, aby vše řešil, jsou první, kteří se toho chopí. To jim dává jistou výhodu. Je s nimi těžké držet tempo, protože jsou rychlí a do všeho se pouští stejně. Někdy je to přesně tak, že jak rychle se něčeho chytí, tak rychle skončí. Jde o lidi výbušné, soutěživé, cílevědomé. Situaci umí ohodnotit během pár vteřin a rozhodnout se, co je pro ně správné. Jejich intuice je jim dobrým rádcem.

Přečíst  Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..