Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 1

Napsala | 06.05.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Každý jeden horoskop staví na nejrůznějších věcech. Existuje květinový horoskop, keltský horoskop, čínský horoskop a spousta dalších. Každý má něco do sebe, podle každého z nich se můžete něco zajímavého o sobě dozvědět a poznat. Právě hebrejský horoskop se zaobírá namísto zvířecího zvěrokruhu kmeny a smysly. O budoucnosti jako takové moc nehovoří, ale řeší charakteristiku lidí.

Co se ve vás skrývá?

I to může poodhalit hebrejský horoskop, který vychází ze jmen izraelských kmenů. Datum narození toho může odhalit opravdu mnoho, můžete o sobě zjistit velkou spoustu věcí. Jací ve skutečnosti jste, co v sobě skrýváte, jaké máte předsevzetí, v čem jste silní a v čem naopak slabí. Podívejte se pečlivě na hebrejský horoskop a zjistěte o sobě věci, které jste možná, ani sami nevěděli!

Ašer (21. ledna – 19. února)

Lidé narozeni v tomto období jsou dosti skromní a citliví. Jde o lidi, kteří se umí opravdu dobře a celkem bez potíží přizpůsobit druhým a životu, který přichází. Fantazie těmto lidem nechybí, takže vymýšlet a přemýšlet je vám vlastní. Rovněž disponujete dobrou intuicí, což umí v životě hodně pomoci. Emoce druhých vnímáte, nejsou pro vás ničím jiným a cizím, pamatujete si i to, co je trápilo minule, umíte druhým poradit a pomoci. Jste lidé obětaví, ochotní k pomoci všem. Když se zaměříte, můžete se živit také duchovním světem, jste dobrým pojítkem.

Neftali (20. února – 20. března)

Lidé narozeni v tomto období jsou milí k okolnímu světu, jsou vyrovnaní a umí být diplomatičtí. S druhými lidmi navazují stabilní a dlouhodobé vztahy, jsou otevření a mají dar empatie. Jste ti, kteří se snaží splnit očekávání druhých, vaše chování tomu do puntíku odpovídá. Nemáte příliš v lásce konflikty a hádky, takže se jich snažíte vyvarovat. Pokud se rozhodujete, co v životě dělat, pak vsaďte na módu nebo návrhářství. Máte totiž velký smysl pro krásu a styl.

Přečíst  Vaše povaha – dá se posoudit i z neoblíbeného předmětu ve škole! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..