Hádky – jak jsou na tom lev, rak a panna?

By | 16.01.2021

V partnerském vztahu nebo v běžném životě, hádky patří k mnoha situacím. Pohádat se můžete s partnerem, rodiči, kamarádi, dětmi nebo kolegy v práci. Někdo se hádá docela rád, vyčistí se vzduch a argumenty dostanou jiný spád, jiní se však nehádají takřka vůbec a každé jedné hádce se vyhýbají jako čert kříži. Může na tom mít vliv i znamení, ve kterém jste se narodili?

Rak (22. června – 22. července)

Raci od přírody nesnáší konfrontace, takže se snaží hádkám za každou cenu vyhnout. Pokud se u nějaké objeví, snaží se co nejrychleji utéct. Hádají se ve chvíli, kdy jim o něco doopravdy jde a na někom jim záleží. Nehádají se, ale když už začnou, zpravidla je to hádka, kde jiní moc šancí nemají. Brání si rádi „to své“ a když musí, tak prostě jednoduše musí. Hádají se však ojediněle.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi milují odjakživa lichotky a chcete-li s nimi hádku vyhrát, pak vsaďte na lichotku, protože s tou dojdete asi nejdál. Jsou tvůrčí a mají vize, rádi dávají na odiv své představy a způsoby, jak zvládnout to či ono téma. Když budete chtít hádku s nimi přežít, moc se nepouštějte do argumentů. Hodně si pomůžete také tím, že jim budete naslouchat a nebudete jim skákat do řeči a překřikovat je.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny se, když musí, hádají, ale jsou na rozdíl od dalších znamení a lidí konstruktivní. Takže zbytečně neskáčou od ničeho k ničemu, nevykřičí své argumenty nebo dokonce neútočí do osobní zóny. Naopak hádky s nimi jsou věcné, konstruktivní a přesné. Obvykle je hádka vyřešení během chvíle, protože jdete rovnou k věci. Fakta jsou pro tato znamení priorita, takže pokud jim předložíte dostatečná fakta, pak uznají svou chybu, přijmou cizí názor a jede se bez dalších problémů dál. Hádky s nimi si opravdu užijete!

Přečíst  Erotický horoskop, 14.10.-23.10.2008
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..