Erotogenní zóny – jací jste v posteli podle znamení? 6

Napsala | 10.01.2020

Horoskopy a vůbec znamení mohou o člověku říci někdy až moc. Podle nich totiž můžete poměrně dobře zjistit, jaký charakter mohou lidé mít, jak budete reagovat na určité situace nebo co všechno mohou od vás druzí očekávat – v rodinných vazbách, přátelských, pracovních i dalších. Vztah k sexu mají lidé různý, pro některé je to věc, která je kořením života, pro druhé smyslem vztahu a smyslnost je prioritou číslo jedna. Například o Štírech se běžně říká, že jsou velmi smyslná znamení s kladným vztahem k sexu. Naproti tomu Panny bývají organizované a poněkud stydlivé.

Erotogenní zóny

Jaké jsou vaše erotogenní zóny? Místa, která jsou pro druhé velmi vzrušující a spolehlivě pomohou při milování nebo jen mazlení. U každého se liší, někdo si užívá jen jemný dotek, druhý potřebuje delší hlazení a dráždění určitých partií na těle. Jak je to se zónami podle znamení? A jací jste v posteli právě podle znamení zvěrokruhu?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

V posteli jsou Střelci často dominantními jedinci. Ženy si velmi rády s muži pohrávají a rády je provokují – dvojsmyslnými řečmi, nahodilými doteky a podobně. Chtějí za každou cenu dosáhnout orgasmu, a pokud jí to muž nedopřeje, klidně se do toho pustí sama. Ženy v tomto znamení rády objevují nové muže, jsou přelétavé. Mají rády volnost, pokud je partner něčím štve, najdou si muže jinde. Erotogenní zóna je vnitřní strana stehen a šíje.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh může působit na mnoho lidí chladně, jako někdo, kdo muže k životu nepotřebuje. Není to však tak úplně pravda, potřebují jen druhého poznat, aby se otevřeli. Mají rádi dlouhý a vášnivý sex, mají dobrou výdrž. Časté milování jim vyhovuje, jejich apetit je bezbřehý. Nevadí jim orální sex a správné milování je pro ně vyvrcholením hned několika orgasmů. Erotogenní zóny jsou ramena a kolena.

Přečíst  Nahá krása – jak se k vašemu tělu staví muži podle horoskopu? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..