Erotogenní zóny – jací jste v posteli podle znamení? 4

Napsala | 02.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Horoskopy a vůbec znamení mohou o člověku říci někdy až moc. Podle nich totiž můžete poměrně dobře zjistit, jaký charakter mohou lidé mít, jak budete reagovat na určité situace nebo co všechno mohou od vás druzí očekávat – v rodinných vazbách, přátelských, pracovních i dalších. Vztah k sexu mají lidé různý, pro některé je to věc, která je kořením života, pro druhé smyslem vztahu a smyslnost je prioritou číslo jedna. Například o Štírech se běžně říká, že jsou velmi smyslná znamení s kladným vztahem k sexu. Naproti tomu Panny bývají organizované a poněkud stydlivé.

Erotogenní zóny

Jaké jsou vaše erotogenní zóny? Místa, která jsou pro druhé velmi vzrušující a spolehlivě pomohou při milování nebo jen mazlení. U každého se liší, někdo si užívá jen jemný dotek, druhý potřebuje delší hlazení a dráždění určitých partií na těle. Jak je to se zónami podle znamení? A jací jste v posteli právě podle znamení zvěrokruhu?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou salónní jedinci, velmi sebevědomí, dominantní, krásní a potřebují obdivování. To platí také v posteli, umí si sex užít a jsou velmi vášniví. Umění svádění mají v malíčku, takže často popletou muži hlavu, aniž by si něčeho všimnul. Jsou dobrými milenkami, ale nejsou příliš experimentátorské. Pokud je něco, o čem vědí, že umí, tak to rády a často opakují. Není jednoduché je uspokojit. Erotogenní ony jsou vlasy a šíje.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou symbolem romantiky a něžného milování. Jen tak někomu se neoddají, sblížit se umí až s někým, koho milují. Sex k životu nutně nepotřebují, umí přežít i bez něj. Hnusí se jim drsnější sex a tvrdé praktiky, nechoďte na ně ani s experimenty. Nejsou zkrátka fanoušky novot, podobně jako nemají rády erotické pomůcky a hračky. Jejich erotogenní zónou je břicho a podbřišek.

Přečíst  Vstávání – ponocujete nebo ráno vstáváte brzy? Napoví horoskop! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..