Egyptský horoskop – poznejte v sobě egyptského boha 3

Napsala | 02.08.2018

Horoskopy Egypťanů jsou velmi staré. On samotný Egypt se pyšní různou magií, alchymií, rozvinutím náboženství a podobně. Božstva v Egyptě mají opravdu velkou moc, představovala veškerou moc a sílu. Astrologie se zde pojí s pozorováním hvězd a zosobnění bohů. Ke každé době patří jedno božstvo, které ovlivňuje osudy, předává sílu a moc. Jaký je, podle egyptského horoskopu ten váš bůh? A jaké vlastnosti propůjčuje?

Sachmet (13. července – 14. srpna)

Bohyně, která je bezesporu silná, ale tak trochu také negativní postava. Bývá posel špatných zpráv a také odplat. Když se někdo proviní bez milosti jej potrestá. Lidé narozeni pod její vládou bývají výbušní a často negativisti. Potřebují v životě změnu a také jsou velmi rádi, když je okolí obdivuje a vzhlíží k nim. Chtějí-li slávu, pak jsou schopni pro ni udělat opravdu hodně. Tito lidé nechtějí být sami, musí mít vedle sebe někoho, ale zároveň nejsou úplně vhodní pro dlouhodobé partnerské vztahy, což je zásadní problém. Jsou baviči. Tomuto znamení odpovídá rak a především pak lev.

Thovt (15. srpna – 16. září)

Tento bůh s ptačí hlavou je ochráncem a také učitelem všech mágů a léčitelů. Lidé, kteří se narodili pod jeho nadvládou mohou působit tajemně a někdy až nevyzpytatelně. Nikdo neví, co přesně si myslí, jak zareagují. A oni si také mnoho věcí nechávají pro sebe. Mohou mít spoustu přátel, ale málokdo se jim dostane opravdu do srdce. Rádi se obohacují o nové informace, vzdělávají se, ale na vysoké posty obvykle nedosahují. Tomuto bohu odpovídají znamení lev a panna.

Suteh (17. září – 20. října)

Jde o boha války a bojů, proto lidé narození pod jeho nadvládou mohou celý život prožívat vnitřní sváry a osobní střety s dalšími lidmi. Velmi těžko se rozhodují, mají strach ze špatné volby. Mají-li řešit důležité životní otázky, pak je to pro ně stresující a zatěžující. Víc než kdokoliv potřebují uznání a přijetí od svého okolí. Jsou pro ně důležité partnerské vztahy a pro svou rodinu a blízké lidi jsou schopni udělat maximum. Tomuto bohu odpovídají znamení panna a hlavně váhy.

Přečíst  Opravdové štěstí – lze jej určit podle znamení zvěrokruhu? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..