Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 4

By | 05.01.2021

Ač si říkáte, že je to v podstatě jedno, kde bydlíte, protože trávíte spoustu hodin v práci. Odcházíte ráno a přicházíte večer. I tak je nutno začít myslet na to, kde bydlíte a hlavně jak. Situace se může za pár měsíců změnit, vy změníte práci nebo nebudete tolik zatížení, přibudou víkendy a bydlet v neútulném či nehezkém prostředí, které je až moc obyčejné, to není nic na pozitivní a dobrou náladu. Možná je právě nyní čas to změnit!

Znamení a vztah k bydlení

Prostředí, ve kterém lidé žijí a pracují, je ovlivňuje. Když se doma necítí dobře, pak to má vliv na jejich náladu a celkové rozpoložení. Mohou to být drobnosti jako například to, že se neradi vracejí do svého bytu či domu, mají pocit, že to je o ničem, všude ticho, neútulno. Každý má různé potřeby, jiný vkus nebo finanční možnosti. I tak se dá vytvořit příjemné místo k bydlení. Třeba podle horoskopu! Vyzkoušejte to!

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev se potřebuje doma cítit vznešeně a honosně. Jsou to lidé, kteří potřebují obdiv druhých, a to se promítne také v domácnosti, kde mají dobrý vkus, zařídí si interiér a chtějí, aby jej druzí nahlas a často obdivovali. Jsou originální, takže v domě budou sochy, obrazy, koberce, vzácný nábytek a mnoho dalšího. Centrum domácnosti je obývací místnost, kterou zařídí moderně a stylově. Někdy jejich dům může působit přeplácaně a až kýčovitě. Francouzská okna a terasy, to je jejich. V barvách se blíží zlatu, tedy žlutá, medová, právě zlatá a podobně.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny potřebují bezpečí a klid, jsou velmi organizovaní, pořádkumilovné, takže jejich interiér bude jako z klícky. Vše musí mít své místo, dokonale naklizené. Potrpí si na komfort a krásu v koupelně. Vystačí si s květinami, zahrádkou nebo terasou. Potřebují mít vlastní kout, vlastní místo a prostor, který potřebují, když chtějí soukromí a klid. Vsázejí na zemité tóny a podzimní barvy jako hnědá, tmavě červená, okrová, zelená a podobně.

Přečíst  Zdraví podle horoskopu – jak to je u vás? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..