Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 3

Napsala | 15.06.2019

Ač si říkáte, že je to v podstatě jedno, kde bydlíte, protože trávíte spoustu hodin v práci. Odcházíte ráno a přicházíte večer. I tak je nutno začít myslet na to, kde bydlíte a hlavně jak. Situace se může za pár měsíců změnit, vy změníte práci nebo nebudete tolik zatížení, přibudou víkendy a bydlet v neútulném či nehezkém prostředí, které je až moc obyčejné, to není nic na pozitivní a dobrou náladu. Možná je právě nyní čas to změnit!

Znamení a vztah k bydlení

Prostředí, ve kterém lidé žijí a pracují, je ovlivňuje. Když se doma necítí dobře, pak to má vliv na jejich náladu a celkové rozpoložení. Mohou to být drobnosti jako například to, že se neradi vracejí do svého bytu či domu, mají pocit, že to je o ničem, všude ticho, neútulno. Každý má různé potřeby, jiný vkus nebo finanční možnosti. I tak se dá vytvořit příjemné místo k bydlení. Třeba podle horoskopu! Vyzkoušejte to!

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou neustále v poklusu a mají spoustu věcí, které musejí udělat. Vsází na hravé a veselé barvy, ale potřebují také místo, kde by se mohli uklidnit a celkově zklidnit tělo i mysl. Obydlí Blíženců proto může vypadat jako kancelář, která je vybavena moderní technikou a počítači. Jde o lidi společenské, mají rádi večírky, akce a podobně. Jejich byt či dům by proto měl být velký a světlý, místo pro pořádání večírků a setkání. Zařídit si domácnost umí účelově, nemají rádi přehnaný luxus, chtějí si hlavně někde odpočinout. Vsází na uklidňující modrou a zelenou barvu. Sympatizují také s čistou bílou, kávovou nebo béžovou.

Rak (22. června – 22. července)

Rak miluje světlo a příjemnou domácnost, proto se takto bude řídit při zařizování domácnosti. Dbá na to, aby trávili čas s rodinou a přáteli. Svůj domov milují, rádi si jej vyšperkují k dokonalosti a poté není potřeba chodit jinam, když doma je nejlépe. Lpí na minulosti, takže různé sošky, obrazy a starší věci má spjaty s rodinou. Jsou dobrými hostiteli, rádi tráví čas v kuchyni. Mají rádi odstíny zelené, modré, tyrkysové. Čistotu pro ně symbolizuje bílá barva.

Přečíst  Správné víno? Vyzkoušejte se na to podívat skrz znamení! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..