Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 2

By | 23.06.2020

Ač si říkáte, že je to v podstatě jedno, kde bydlíte, protože trávíte spoustu hodin v práci. Odcházíte ráno a přicházíte večer. I tak je nutno začít myslet na to, kde bydlíte a hlavně jak. Situace se může za pár měsíců změnit, vy změníte práci nebo nebudete tolik zatížení, přibudou víkendy a bydlet v neútulném či nehezkém prostředí, které je až moc obyčejné, to není nic na pozitivní a dobrou náladu. Možná je právě nyní čas to změnit!

Znamení a vztah k bydlení

Prostředí, ve kterém lidé žijí a pracují, je ovlivňuje. Když se doma necítí dobře, pak to má vliv na jejich náladu a celkové rozpoložení. Mohou to být drobnosti jako například to, že se neradi vracejí do svého bytu či domu, mají pocit, že to je o ničem, všude ticho, neútulno. Každý má různé potřeby, jiný vkus nebo finanční možnosti. I tak se dá vytvořit příjemné místo k bydlení. Třeba podle horoskopu! Vyzkoušejte to!

Beran (21. března – 20. dubna)

Pohoda, nic víc si Beran asi nepřeje. Potřebuje mít ve svém interiéru pohodu. Často volí pohodlné zařízení interiéru, preferuje věci praktické a funkční než aby si pořídil něco zbytečně luxusního. Moderní věci se mu líbí, ale musí být praktické. Vyhrávají hranaté tvary. Rovněž nepohrdne přírodními materiály, doma má velkou a pohodlnou pohovku, kde může v klidu odpočívat. Má rád barvy čisté a zářivé – červená, oranžová, žlutá nebo i zlatá. Když je barev hodně, působí to rušivě.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci kladou důraz na barvy a na to, jak jsou sladěny dohromady. Jsou to milovníci luxusu a elegance, takže nevadí, že jsou věci drahé a na dálku srší luxusem. Mají rádi lenošky, pohodlná křesla, pohovky. Jsou konzervativní, takže mohou sáhnout po starožitném nábytku. Dřevo je pro ně symbolem vznešenosti, kuchyň bývá ústřední místností, kde se často zdržuje. Květinová vůně, květinové vzory, odstíny zelené, růžové, žluté nebo okrové, to je pro Býka ten pravý domov.

Přečíst  Výklad snů – jak se mohou měnit podle znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..