Domácí mazlíčci – jací se k vám budou hodit podle znamení? 6

Napsala | 31.01.2020

Jsou lidé, kteří si neumí představit život bez svých domácích mazlíčků a vůbec bez zvířat obecně. Ať už máte jen malého křečka, rybičky, papouška nebo kočku či psa, je to radost, ale také starost. Nemůžete jen tak odjet na pár dní, musíte zajistit hlídání, případné krmení nebo si vzít zvířata sebou. Váš život a životní styl se ztotožní se zvířecími kamarády? Ovšem je tady velká otázka, jakého domácího mazlíčka si vybrat? Sáhnout rovnou po psovi? Nebo raději zvolit méně náročné křečky či pískomily? Nebo chcete jít ještě dál a na zahradu si pořídit ovečky či jiná zvířata?

Vybírejte podle znamení

Nejste-li si stále tak úplně jistí, jaké zvíře si pořídit, pak se na to zkuste podívat skrz horoskopy a znamení. To o člověku umí vypovědět hodně, dokonce i to, jaké zvíře se k vám bude hodit úplně nejlépe. Jaké zvíře si pořídí Berani a naopak, jaké zvíře bude ideální pro Střelce? To vše se dozvíte!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci vás mohou trochu vyvést z míry svou upřímností a tím, jak si věci a vše okolo idealizují. Bývají aktivní a dobrodružnými jedinci, potřebují k životu svobodu, touží po pravdě a poznání. Pokud mají Střelci vhodné podmínky, rádi by se věnovali sokolničení. Líbí se jim to napětí a možná také lehké nebezpečí, které to představuje. Pokud si chtějí pořídit psa, pak vsázejí především na lovecká plemena, která jsou aktivní.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou ambiciózní, velmi cílevědomí. Úspěch je pro ně stěžejní, touží po uznání a po pochvale. Občas působí jako introverti, mají pár blízkých přátel. Jsou zranitelní, ale před okolím si zachovávají pevnou a kamennou tvář. Dávají přednost poměrně silným osobnostem a jedincům. Chtějí psa, který jim bude stačit, který se nenechá opít rohlíkem. Z koček vybírají spíše orientální plemena.

Přečíst  Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..