Domácí mazlíčci – jací se k vám budou hodit podle znamení? 5

Napsala | 30.01.2020

Jsou lidé, kteří si neumí představit život bez svých domácích mazlíčků a vůbec bez zvířat obecně. Ať už máte jen malého křečka, rybičky, papouška nebo kočku či psa, je to radost, ale také starost. Nemůžete jen tak odjet na pár dní, musíte zajistit hlídání, případné krmení nebo si vzít zvířata sebou. Váš život a životní styl se ztotožní se zvířecími kamarády? Ovšem je tady velká otázka, jakého domácího mazlíčka si vybrat? Sáhnout rovnou po psovi? Nebo raději zvolit méně náročné křečky či pískomily? Nebo chcete jít ještě dál a na zahradu si pořídit ovečky či jiná zvířata?

Vybírejte podle znamení

Nejste-li si stále tak úplně jistí, jaké zvíře si pořídit, pak se na to zkuste podívat skrz horoskopy a znamení. To o člověku umí vypovědět hodně, dokonce i to, jaké zvíře se k vám bude hodit úplně nejlépe. Jaké zvíře si pořídí Berani a naopak, jaké zvíře bude ideální pro Střelce? To vše se dozvíte!

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy mají rády harmonii a soulad, jsou to jemné povahy, které velmi rády tvoří, mají smysl pro rovnoprávnost a férovost. Stresu se snaží vyhýbat, jak to jen jde. Pokud se ocitají ve stresu, uklidní je sledování akvária. Není potřeba se o ryby nijak zvlášť starat, ale pohled na barevné rybky, které si jednoduše a klidně plují, je pro ně vhodný. Pokud si pořídí psa, obvykle nesahají po jednotlivé rase, osud jim je přihraje sám. Nejlepší je navštívit útulek.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štírům vládne vodní živel, mají hluboké duše a často se nenechají vyvést z míry. Pamatují si hodně věcí, i to špatné a vrátí úder, když je to potřebné. Jejich intuice je dobře vyvinutá. Mají rádi zvířata tajemná a magická, možná tak trochu predátory. Nebrání se hadům či potkanům. Psi a kočky? Jedině v černé barvě!

Přečíst  Znamení a vzhled – jak to může ovlivnit? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..