Domácí mazlíčci – jací se k vám budou hodit podle znamení? 3

Napsala | 22.01.2020

Jsou lidé, kteří si neumí představit život bez svých domácích mazlíčků a vůbec bez zvířat obecně. Ať už máte jen malého křečka, rybičky, papouška nebo kočku či psa, je to radost, ale také starost. Nemůžete jen tak odjet na pár dní, musíte zajistit hlídání, případné krmení nebo si vzít zvířata sebou. Váš život a životní styl se ztotožní se zvířecími kamarády? Ovšem je tady velká otázka, jakého domácího mazlíčka si vybrat? Sáhnout rovnou po psovi? Nebo raději zvolit méně náročné křečky či pískomily? Nebo chcete jít ještě dál a na zahradu si pořídit ovečky či jiná zvířata?

Vybírejte podle znamení

Nejste-li si stále tak úplně jistí, jaké zvíře si pořídit, pak se na to zkuste podívat skrz horoskopy a znamení. To o člověku umí vypovědět hodně, dokonce i to, jaké zvíře se k vám bude hodit úplně nejlépe. Jaké zvíře si pořídí Berani a naopak, jaké zvíře bude ideální pro Střelce? To vše se dozvíte!

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci v sobě snoubí hned několik povah, jsou to intelektuálové, ale jsou také ti, kteří rádi zjišťují myšlenky druhých. V hlavě se jim honí myšlenky rychlostí blesku, není jednoduché jim někdy stíhat. Ocení zvířata, která jsou do jisté míry samostatná a soběstačná. Nechtějí zvířata, která jsou na nich závislá a musí je všude vodit sebou. Ideální je kočka nebo papoušek. Pes je pro ně dobrý, ale musí se o péči zapojit celá rodina.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou znamení, které je vnímavé, citlivé a velmi založené na emocích. Občas jim chybí logické uvažování, ale i jeho mají dostatek. Jen se nesmí nechat převálcovat emocemi. Rádi pomáhají slabším. Vždy se rádi a o někoho starají, klidně i o zvířata. Menší psi jsou pro ně ideální, rádi si adoptují některého z útulku, kterému dají lásku. Dále se k nim hodí králíci nebo morčata.

Přečíst  Zvířata jako znamení? Co které zvíře znamená? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..