Domácí mazlíčci – jací se k vám budou hodit podle znamení? 1

By | 19.12.2020

Jsou lidé, kteří si neumí představit život bez svých domácích mazlíčků a vůbec bez zvířat obecně. Ať už máte jen malého křečka, rybičky, papouška nebo kočku či psa, je to radost, ale také starost. Nemůžete jen tak odjet na pár dní, musíte zajistit hlídání, případné krmení nebo si vzít zvířata sebou. Váš život a životní styl se ztotožní se zvířecími kamarády? Ovšem je tady velká otázka, jakého domácího mazlíčka si vybrat? Sáhnout rovnou po psovi? Nebo raději zvolit méně náročné křečky či pískomily? Nebo chcete jít ještě dál a na zahradu si pořídit ovečky či jiná zvířata?

Vybírejte podle znamení

Nejste-li si stále tak úplně jistí, jaké zvíře si pořídit, pak se na to zkuste podívat skrz horoskopy a znamení. To o člověku umí vypovědět hodně, dokonce i to, jaké zvíře se k vám bude hodit úplně nejlépe. Jaké zvíře si pořídí Berani a naopak, jaké zvíře bude ideální pro Střelce? To vše se dozvíte!

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou jedinci, kteří jsou poměrně romantičtí a jsou rádi, když mají svou vlastní svobodu. Proto je dobré zvolit také zvíře, které jejich svobodu podpoří. Rozhodně nevybírejte plemena, o která je potřeba se postarat pravidelně, která jsou na svých majitelích až příliš závislá. Z psí říše jsou ideální kříženci nebo toulaví psi. Z říše koček sáhněte po té toulavé, která vydrží venku i dva a více dní, aniž by o ni muselo být pečováno.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou jemné a klidné znamení, rády se zaobírají duchovnem a jsou rády, když mají v životě harmonii a pohodu. Co se týče zvířat, z nich dávají přednost trpasličím plemenům psů, ale pokud se objeví jakékoliv zvíře, které potřebuje pomocnou ruku, neodmítnou ho. Najde u nich azyl zraněné kotě, ptáče nebo třeba také zatoulaný ježek, který se potřebuje dostat z nejhoršího.

Přečíst  Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..