Diety a jídelní předpisy podle horoskopu 6

Napsala | 25.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Cítíte, že jste během léta nebo zimy přibrali nějaké to kilo? Podzimní kabát, který vám v loňském roce ještě byl, nyní jen taktak dopnete, případně nedopnete už vůbec? Mysleli jste na to, že i vaše znamení zvěrokruhu může mít vliv na hubnutí? Chcete-li snížit svou hmotnost nebo vytvarovat tělo, je nutno zamyslet se nad správným a pravidelným jídelníčkem a také nad fyzickou aktivitou. Jaká dieta a dietní opatření jsou vhodná pro vaše znamení?

Pravidelnost je pro střelce klíčová

Střelci by měli jíst pravidelně, čtyři až pět malých porcí denně, v klidu a bez shonu. Mohou mít problém se zadržováním vody v těle, také by to neměli přehánět se solí, protože ta zadržuje vodu v těle. Jsou velmi nároční, co se jídla týče, nespokojí se jen tak s něčím, mají rádi delikátní pochoutky, libují si v exotických salátech, ovoci, rybami a podobně. Vyhýbají se masu, luštěninám, cizrně nebo houbám. Mají rádi japonská a thajská jídla, neměli by pít alkohol, pokud jejich játra nejsou v pořádku. Přibírají často na váze, při hubnutí by si měli dát jasný cíl, zjistit, kde je problém a odstranit jej.

Kozoroh rád zvěřinu

Jejich tělo si úplně neporadí s vepřovým masem, hovězím a telecím masem. Raději by měli sáhnout po rybách nebo zvěřině. Odkyselit organismus by mohli jahody, ananas, mango, hodně zeleniny. K pití je nejlepší neperlivá voda, občas červené víno. Jsou-li hladoví, pak nejsou v pohodě a bývají náladoví k okolí. Většinou nepřibírají na váze, ale pokud potřebují trochu zhubnout, pak je dobré rozdělit potraviny do třech skupin. Proteiny, sacharidy se konzumují samostatně, například ryba a salát, nebo těstoviny, brambory či chléb.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Erotogenní zóny – jací jste v posteli podle znamení? 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..