Diety a jídelní předpisy podle horoskopu 2

Napsala | 07.10.2018

Cítíte, že jste během léta nebo zimy přibrali nějaké to kilo? Podzimní kabát, který vám v loňském roce ještě byl, nyní jen taktak dopnete, případně nedopnete už vůbec? Chtělo by to zamyslet se nad jídelníčkem! Nasadit dietu, ale přitom nehladovět nebo se trápit. Mysleli jste na to, že i vaše znamení zvěrokruhu může mít vliv na hubnutí a to, co je dobré jíst?

Jak je to s dietami?

Dietu snad někdy vyzkoušel už každý z nás, někomu pomohla, jiný se jen trápil a těšil, aby už byl její konec. Chcete-li snížit svou hmotnost nebo vytvarovat tělo, je nutno zamyslet se nad správným a pravidelným jídelníčkem a také nad fyzickou aktivitou. Jaká dieta a dietní opatření jsou vhodná pro vaše znamení?

Berani jsou typickými požitkáři

Berani jsou vyložení požitkáři, a proto pro ně slovo dieta může být nepříjemné. Rozhodně se jimi neřídí, občas se napijí vody, ale mají rádi jídlo. Preferují potraviny bohaté na bílkoviny, milují maso. Jsou pro ně vhodnější ryby, zajíc, kuře nebo králík, na vepřové je dobré dát si pozor. Začne-li se váha nebezpečně navyšovat, pak je lepší volit jídlo s bílkovinami, maso a ryby. Důraz je nutno klást také na zeleninu nebo ovoce. Pokud se v těle objeví problém, můžete vyzkoušet kopřivu, která má detoxikační účinky. Berani by měli hodně pít, zejména vodu nebo zelený čaj.

Jídlo v té nejlepší kvalitě pro býky

Pro býky je důležité, aby jejich strava byla kvalitní a rozmanitá. Žádné zbytky z včerejšího dne, rychlé večeře nebo fast foody. Jestliže z jakéhokoliv důvodu jíst, jsou velmi podráždění, náladoví a dokonce mohou mít sklony k depresím. Milují těstoviny s omáčkou z čerstvých rajčat, bazalkou, parmazánem. K tomu sklenice vína a býkům nic nechybí. Ideální je pro ně středomořská strava, pokud chtějí detox nebo se zbavit pár kilogramů, je pro ně dobrý šťávový půst, zeleninový vývar. K pití čaj a voda.

Přečíst  Opravdové štěstí – lze jej určit podle znamení zvěrokruhu? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..