Diety a jídelní předpisy podle horoskopu 1

Napsala | 02.10.2018

Cítíte, že jste během léta nebo zimy přibrali nějaké to kilo? Podzimní kabát, který vám v loňském roce ještě byl, nyní jen taktak dopnete, případně nedopnete už vůbec? Chtělo by to zamyslet se nad jídelníčkem! Nasadit dietu, ale přitom nehladovět nebo se trápit. Mysleli jste na to, že i vaše znamení zvěrokruhu může mít vliv na hubnutí a to, co je dobré jíst?

Jak je to s dietami?

Dietu snad někdy vyzkoušel už každý z nás, někomu pomohla, jiný se jen trápil a těšil, aby už byl její konec. Chcete-li snížit svou hmotnost nebo vytvarovat tělo, je nutno zamyslet se nad správným a pravidelným jídelníčkem a také nad fyzickou aktivitou. Jaká dieta a dietní opatření jsou vhodná pro vaše znamení?

Vodnáři milují ryby

Ze všeho nejdřív by si vodnáři měli zjistit, co jsou pro ně vhodné potraviny a co naopak způsobuje alergie a je třeba se tomu vyhnout. Strava pro vodnáře musí být lehká, vsaďte na ryby a mořské plody na všechny možné způsoby. Ideální je pro ně sushi, japonská a indická kuchyně. S čím si vodnář moc nerozumí, jsou pšeničné výrobky, lepší je kuskus, pohanka nebo špalda. Pokud sáhnou po dietě, je dobré myslet na ryby. Maso, zeleninu a saláty. Čemu se naopak vyhnout jsou těstoviny, chléb, brambory nebo slazené nápoje.

Ryby milují špenát

Ryby mohou mít s jídelníčkem trochu problém, protože mají potravinovou intoleranci na mnoho potravin. Nesedí jim jídlo a potraviny, které nadýmají, ani česnek jim neudělá moc dobrou služku. Ryby by měly vsadit hlavně na polévky, na špenát, banány, kukuřici. Mají rádi sladkosti a obecně mohou mít k masu averzi, takže se není čemu divit, když se stanou vegetariány. Sklony k tloustnutí jim přivodí sladké potraviny, bílý cukr, mléčné bílkoviny (jogurt a tvaroh) nebo vepřové maso.

Přečíst  Lepší život – co udělat podle znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..