Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 8

By | 29.04.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Osmý den narození

Mít v datu narození osmičku není tak úplně od věci. Disponuje velmi dobrou a širokou energií, která posiluje výkonnost a dynamiku celé osobnosti. Tito lidé mají logické myšlení, spojují si často souvislosti, proto není problém převzít velení a jednat. Ostatně jsou vybaveni i vůdčími schopnostmi, které umí plně rozvinout jak v životě soukromém, tak pracovním. Jsou to jedinci inteligentní, bystří, se kterými se velmi dobře vedou nejrůznější diskuze. Jejich disciplína, kázeň a také povinnosti k různým věcem jsou obdivuhodné, umí se vyhecovat.

Co se partnerství týče, mají tendence zde prosazovat své vůdčí schopnosti, což se ne vždy setkává s úspěchem. Musí se občas sklonit a učit vřelejšímu vystupování, ústupkům, citlivosti a někdy kompromisu. Někdy se mohou objevit zkoušky, které prověří vztahy i jednotlivé partnery, ale pokud je vše tak, jak má být, dopadne to dobře. Lidé narozeni v tento den mohou občas mít sklony ke kritice, sobeckému jednání a majetnickému myšlení a chování.

Přečíst  Domácí mazlíčci – jací se k vám budou hodit podle znamení? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..