Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 7

Napsala | 04.08.2019

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Sedmý den narození

Lidé narozeni v tento den mají sklony, být více vnímají ke svému okolí, cítí to, co jiní necítí. Také projevují velkou dávku soucitu k problémům, které trápí ty druhé. Cítí nejrůznější vibrace, ať už duchovního zaměření, spirituálna a podobně. Zajímají se také hodně o filosofii, rádi vedou debaty na toto téma a nebrání se ani alternativě. Potřebují si na vlastní kůži osahat vzestup a třeba i pád, ať už je to v jakékoliv rovině. Jedině tak naberou zkušenosti. Mají své názory, za kterými pevně stojí a vyjadřují se velmi přesně.

Mají smysl pro humor, někdy mohou působit ztřeštěně, ale nezapadnou do davu. Když mají svůj den, uzavřou se do sebe a obrní hradbou mlčenlivosti. Během pár chvil je to však přejde. Jsou dosti osobití a ne vždycky zcela plně pochopeni, jdou si však za tím, co si myslí, že je správné. Podpora ze strany rodiny a partnera je pro ně velmi klíčová. Smysl pro spravedlnost je zcela vyvinut, proto se rádi zastanou slabších a bývají dobrými právníky.

Přečíst  Zdraví podle horoskopu – jak to je u vás? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..