Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 6

Napsala | 25.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Šestý den narození

Lidé narozeni šestého dne v měsíci potřebují k životu harmonii a to ve všech směrech. Jsou jedinci důvěřivými a hodně upřímnými. Nemyslí to však špatně, jen říkají věci tak, jak jsou. Bývají taktní, laskaví a mají dobrý vkus na spoustu věcí. Empatie jim není cizí, umí odhadnout lidi díky senzitivitě, která je u nich vrozená. Když s ní budou dobře nakládat, mohou ji plně rozvinout.

Umí přistoupit na kompromis, pokud neslevují jen oni, jsou dobrými partnery pro vztah. Rodina je pro něj dobrým základem, má jí rád a umí pro ni udělat opravu mnoho věcí. Nemá rád hádky, raději stojí bokem, ale v té pravé chvíli se umí ozvat. Jejich život se umí odvíjet také v humanitních vědách a nadacích, mají potřebný aspekt k vcítění se do situace druhých jedinců.

Někdy bývají naivními jedinci, které umí druzí zmanipulovat tam, kam chtějí. Bývají zranitelní, zejména tehdy, kdy druzí vědí, kam uhodit. Neoplývají dostatkem sebedůvěry a někdo mají miniaturní sebevědomí. Sklony k puntičkářství a pedantství se jim nedají upřít, ale když o svém nedostatku vědí, snaží se s ním bojovat.

Přečíst  Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..