Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 18

By | 06.12.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Osmnáctý den narození

Tito lidé v sobě nosí zdatnou, silnou a schopnou osobnost s pronikavou inteligencí a myslí. Touží poznávat všechno a všechny okolo, rádi studují, pouští se do debat s druhými, rádi hovoří o duchovních věcech. Váží si lidí, kteří jsou moudří, mají zkušenosti a vzbuzují v nich důvěru. Okolo nich je pořád spousta lidí, chtějí s nimi hovořit, radit se, žádají o pomoc. Tito lidé neumějí odmítnout druhé, což může být zdrojem jejich vyčerpání a emotivním výkyvům.

Potřebují vyrovnávat své emoce, občas chtějí klid, oprostit se od všeho. Mohou trpět nespavostí, neklidnou myslí a jejich nálady se střídají jako na běžícím pásu. Mají smysl pro humor, neradi se nudí. Jsou jedinci, kteří své partnery ochraňují, pečují o ně a starají se. Jsou věrní. Nemají rádi povrchní vztahy. Jsou to lidé náladoví, žárliví, nervní. Občas podezírají svého partnera, někdy zuří. Jsou si vědomi svého postavení a čas od času jej umí zneužít ve svůj prospěch.

Přečíst  Co lidi rozčiluje? Podívejte se na to z pohledu horoskopu! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..