Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 16

By | 04.10.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Šestnáctý den narození

Jde o jedince, kteří mají pevné a jasné názory snad na vše, co se okolo nich děje. A uhnout ze svého stanoviska? Takřka nemyslitelné! Nemají rádi, když se jim nebo jiným děje nějaké to příkoří, proto se umí ozvat proti diskriminaci, proti netoleranci a jiných problémů. Dřímá v nich trocha exhibicionismu, nebývají úplně konvenční, mnoho věcí dělají po svém. Mají smysl pro detail, mají talent pro několik druhů umění. Nechybí jim ostrovtip a humor.

Rádi se angažují ve prospěch druhých jedinců, rádi jim pomohou, když je to potřeba. Jsou jedinci výkonnými, odhodlanými a zodpovědnými. Potřebují mít vedle sebe partnera silného, nezávislého, takového, který je schopen být rovnocenným partnerem. Nejsou to zrovna vyznavači kompromisu. Sílu najdou v práci v sociálních službách, v novinách, jako spisovatelé. Jejich negativními vlastnostmi je neústupnost, nedůtklivost, občasná extravagance, panovačnost. Někdy je velmi těžké si s nimi porozumět.

Přečíst  Jak to vidí řečtí bohové – kdy jste se narodili? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..