Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 14

Napsala | 11.10.2019

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Čtrnáctý den narození

Jde o jedince, kteří o všem rozhodují sami, nemají rádi, když se jim druzí vměšují do jejich záležitostí a jejich života. Jsou to lidé vytrvalí, tvořiví, velmi podnikaví a mají talent pro organizování dalších věcí. Jsou výkonní a realističtí, často disponují velkým materiálním bohatstvím, protože jsou to jedinci, kteří se práce nebojí. Daří se jim v obchodě, podnikání, reklamě. Dávají prostor změnám a novým nápadům, neřeší, že je něco špatně, prostě to změní.

Co se vztahů týče, chvíli jim trvá, než se usadí a najdou partnera, který bude splňovat všechny jejich požadavky. Když mají pocit, že je potřeba změna i v tomto ohledu, udělají ji. Chtějí partnera, který bude tolerantní. Potřebují ke svému životu svobodu. V pozdějším věku tíhnou k rodině a zázemí. Jsou to jedinci, kteří milují doteky, milování, jsou pozorní a spolehliví. Často podlehnou stresu, občas vybuchnou dřív, než je to nutné, jsou netrpěliví, rádi diktují a nařizují. Občas mají sklony k alkoholu.

Přečíst  Nejčastější lži – o čem nejčastěji lžou jednotlivá znamení? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..