Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 12

By | 17.01.2021

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Dvanáctý den narození

Tito jedinci jsou velmi samostatní a rozhodní. Mají přátelskou povahu, která se ráda druží. Bývají inteligentními lidmi, kteří umí vést společenské diskuze, aniž by se pohádali s druhými. Mají svůj šarm, který neváhají použít jak na přátele, obchodní partnery, tak na partnery životní. Vztahy jsou pro ně velmi důležité a to jakékoliv. Jsou velmi rádi upřímní a otevření, rádi hovoří a debatují. Mají rádi veselou a milou společnost, ve které se cítí jako ryba ve vodě.

Umí dobře naslouchat, což následně použijí v komunikaci a lidé mají s nimi dobrý pocit. Rádi cestují a učí se. Mají dobré předpoklady na to, stát se úspěšnými v mnoha oborech, takže většinou stačí, který si zvolí a úspěch se dostaví, nebude to však úplně bez práce a snadné. Čas od času mohou upřednostnit svůj zájem nad těmi jinými. Občas jednají impulsivně, což se ne vždycky vyplatí. Jsou také dosti hákliví na kritiku, která jde směrem k nim. To pak umí velmi ostře vystoupit.

Přečíst  Hubnutí – má na to vliv znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..