Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 1

Napsala | 05.07.2019

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

První den v měsíci

Tento den symbolizuje nezávislost, nutná volnost pro rozvoj a také samostatnost. Tento člověk si o svém životě musí rozhodovat sám. Sám se musí spálit, sám se musí poučit. Jde o bytost iniciativní, dosti průbojnou, která má dostatek ctižádosti a dynamiky. Nebude jen tak zbůhdarma sedět v koutě. Má svůj životní cíl a ten si hodlá prosadit a uplatnit. Partnerství snese, když je v něm dostatek prostoru a svobody. Nesmí jít o okovy.

Jako člověk cílevědomý je rád, když se mu vše podaří a za to čeká také patřičný obdiv a uznání. Autority nejsou nic pro něj. Na cestě k cíli se objevují občas trny, někdo pěkně ostré, ale díky tvůrčímu úsilí, kreativitě a také silnému zaměření na cíl vše zvládnou. Jsou dobrými motivátory pro druhé. Ideální je pro ně pozice, kde uplatní své komunikační a vůdčí dovednosti. Pro blízké jedince má potřebnou empatii, ochranu.

Přečíst  Neřesti a posedlosti – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 5

Někdy se může chovat jako egoista a sobec, protože ze svého cílu neuhne a jde mu v první řadě o sebe. Mnohdy se v komunikaci ohlíží jen na sebe – já to mám stejně, já mám problém, já, já, já. Sklony k pýše a panovačnosti jim nelze upřít.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..