Co lidi rozčiluje? Podívejte se na to z pohledu horoskopu! 3

Napsala | 12.01.2019

Každý z nás má něco, co ho rozčiluje, co mu vadí nebo ho vytáčí do nepříčetnosti. Ať už ženám vadí na mužích to, že jsou všude po bytě ponožky, kusy oblečení a u televize nevydrží chvíli nepřepínat program. Mužům zase na ženách vadí například jejich sklon neustále něco řešit, pečlivé uklízení a podobně. Co však lidi může rozčilovat v závislosti na jejich znamení? Podívejte se na to, kterým znamením co vadí.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev se rád naparuje na výsluní obdivu, proto potřebuje komplimenty a obdivu okolí. Vždy chtějí být první, jsou dobrými lídry a vedoucími. Žádná párty se bez nich neobejde, jsou středem pozornosti. Jestliže mají pocit, že se jim děje nějaká křivda nebo nějaký problém, pak je to pro ně startovací motor. Zhola nesnáší, když se o nich někdo vyjadřuje špatně nebo hloupě, to neváhají přejít do útoku. Jeho přeci nikdo nebude kritizovat nebo se o něm špatně vyjadřovat?!

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou obecně náročné na své okolí, o mnoho náročnější jsou však na sebe. Od sebe vyžadují stoprocentní poslušnost a nasazení. Jsou perfekcionisti, vše má své místo, a pokud to tak není, jsou schopny se pohádat. Někdy i jim samotným vadí jejich perfekcionismus a to, že druzí lidé nejsou takoví, jako oni. V hlavě se jim objevuje myšlenka, zda to náhodou nemohli udělat lépe.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou svobodné znamení, velmi často váhají nad vším, co jim život přinese, jak se rozhodnout, zda bude to, co zvolíte správné. Vidí svět pozitivně a nemají rádi negativitu a lidi, kteří takhle smýšlejí. Když jim někdo řekne, že nemohou to či ono, pěkně je to rozlítí a rozčílí. Oni přece mohou všechno, co si usmyslí a zamanou, takže nač je zbytečně shazovat?!

Přečíst  Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..