Co lidi rozčiluje? Podívejte se na to z pohledu horoskopu! 1

Napsala | 04.01.2019

Každý z nás má něco, co ho rozčiluje, co mu vadí nebo ho vytáčí do nepříčetnosti. Ať už ženám vadí na mužích to, že jsou všude po bytě ponožky, kusy oblečení a u televize nevydrží chvíli nepřepínat program. Mužům zase na ženách vadí například jejich sklon neustále něco řešit, pečlivé uklízení a podobně. Co však lidi může rozčilovat v závislosti na jejich znamení? Podívejte se na to, kterým znamením co vadí.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jde o znamení, které je citlivé, má svou vlastní hlavu a myslí hodně svobodně, nebývá okleštěné nějakými pravidly, věcmi, které by se měly dělat, které se dělat musejí a podobně. Velmi rádi a často pomáhají bezbranným a slabším lidem. Co je skutečně rozčiluje? Když jsou lidi sobci myslící jen sami na sebe a svůj prospěch. Také nemohou vystát ignoranty a lidi, kteří si neustále na něco stěžují a nechtějí situaci řešit.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby bývají většinou citlivé duše se sklony ke komplikovanosti. Tím, že jsou citlivější, špatně nesou kritiku nebo třeba i posměch. Jestliže nevědí, proč se staly zájmem kritiky, většinou je to pěkně štve. Nemají také rádi lidi, kteří pořád na něco nebo někoho nadávají, neumí pochopit, proč tomu tak je. Nemusí jim sedět ani drsnější druh humoru, černý humor a podobně, jsou zkrátka citlivějšími jedinci.

Beran (23. března – 20. dubna)

Berani mají vždycky svou hlavu, takže mu může vadit mnoho věcí, které jiným nevadí. Berani mají dobré organizační schopnosti, mají rádi, když věci, které řeší, odsýpají rychle a bez problémů. Když někdo něco protahuje, loudá se, Berani trpí. Berani mají rádi spontánnost a vášnivost, jsou impulzivní a rádi se rozhodují z minuty na minutu. Logicky je pro ně prokletí, když někdo v jejich okolí plánuje věci měsíce dopředu, neumí se rozhodnout z minuty na minutu.

Přečíst  Nejnevypočitatelnější znamení – jaká to jsou?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..