Čínský rok začíná – co vás v roce Vepře čeká? 2

By | 02.07.2020

Před pár dny začal nový čínský rok. Ač ten náš, klasický, už několik dní probíhá, v Číně vše teprve začíná. Nový rok bývá v Číně vždy rokem nějakého zvířete. 2019 je proto rokem Vepře. Energického, pohodového a klidného Vepře. Jaký bude podle čínského pohledu tento rok? Bude hektický? Budete v něm řešit spoustu věcí a problémů? Nebo naopak, bude klidný a pohodový? Rok Vepře právě přichází!

Pohodový Vepř

Rok 2019 je podle čínského nového roku rokem Vepře. Hlavním a dominantním elementem tohoto roku je Země, proto se také poměrně často říká zemský Vepř. Tento rok by měl být pohodový a veskrze pozitivní. Je to obecně rok klidu, žádných velkých rozhodnutí a celkově si můžete odpočinout a nabrat síly na další roky, těžší roky.

Pomáhejte a nechte si pomoci

Nabídnout pomoc svému okolí je důkazem, že vám lidé okolo vás nejsou lhostejní. Nebojte se pomoct ostatním! K tomu, aby se v životě vše zvládlo je potřeba si přiznat, že někdy potřebujeme pomoc. Nemusíte být na vše sami, okolo sebe máte jistě spoustu přátel a známých, kteří jsou vám ochotni pomoci. A naopak, vy jste jistě připraveni svým přátelům a známým pomoci. Dejte si za cíl trávit čas jen s lidmi, které máte rádi a kteří mají rádi vás. Správná a příjemná společnost je základem!

Znejte svůj potenciál

Rok Vepře je hodně o zodpovědnosti, proto je dobré vědět a upřímně si říci, co zvládnete a co už je nad vaše síly. Nepřetěžujte se, zbytečně tak na sebe naložíte víc, než unesete. To vám může přinést do života spoustu těžkostí a starostí. Raději si reálně řekněte, co zvládnete a co už je nad vaše síly. Není to žádná ostuda, budete mít ze sebe dobrý pocit a tak se zbavíte možných problémů.

Přečíst  Muzika podle znamení – jak je na tom to vaše znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..