Charakter – můžete jej trochu poodhalit podle dnů v týdnu 5

Napsala | 26.06.2019

Ne všichni lidé věří horoskopům a numerologii, nicméně je jasné, že měsíc, ve kterém jste se narodili a den vás může ovlivňovat, do určité míry. Lidská povaha je věc složitá, ovlivňuje a formuje ji spousta věcí – výchova, rodinné zázemí, přátelé, lidé okolo, ale do vínku vám něco málo k povaze přihodilo také narození, přesněji datum a měsíc. Lidé často čtou horoskopy a je jedno, zda jim věří stoprocentně, čtou jí jen tak z plezíru nebo spíš pro legraci. Horoskopy jsou stále velmi oblíbené u všech lidí.

Sedm dní v týdnu

Ovlivnit charakter a povahu může také den v týdnu, respektive ten, ve kterém jste přišli na svět. Každý jeden den má svou vládnoucí planetu a ta může mít vliv také na tom, jaké jsou vaše kladné a záporné vlastnosti, co ve vás vítězí, jak vidíte a vnímáte život nebo také to, jakým způsobem přemýšlíte a stavíte se k různým věcem v životě. Samozřejmě je to velmi individuální proces. Ke každému jednomu znamení náleží planety, které jej ovlivňují a tím pádem ovlivňují také charakter a vaše chování. Ve kterém dni v týdnu jste se narodili? Co to o vás může říci?

Pátek – pátý den v týdnu

Poslední pracovní den opanovává Venuše. A jak je známo, Venuše je planeta lásky. Proto lidé narozeni v tento den jsou krásní, společenští, příjemní, citliví, často půvabní a vědí to o sobě. Mají vrozenou smyslnost, která například ženám umí v mnoha ohledech umést cestičku. Ženy narozené v pátek mnohdy mají mateřské a pečovatelské sklony. Obecně mají rádi společnost druhých lidí, jsou rádi, když uhasí konflikt hned v zárodku, jsou pečovatelé, mají rádi harmonii duše i těla a snaží se na tuto strunu naladit všechny ve svém okolí. Mají laskavé vystupování, chtějí žít v harmonii a působí na ostatní jako ti, kteří se snaží druhé napravovat.

Přečíst  Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..