Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 6

Napsala | 22.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Věříte bylinkám a tomu, že mohou v mnoha ohledech pomoci? Když vás bolí hlava nebo není dobře od žaludku, nemusíte ihned sáhnout po chemii v podobě léků. Příroda a především bylinky mohou hodně pomoci. Kromě jiného mají vliv na únavu, deprese, bolesti, psychickou pohodu a podobně. Ne vždycky však sáhnete po těch pravých bylinkách nebo neužíváte tak, jak by se užívat měly.

Bylinky podle znamení

Snad každá bylinka má nějakou zdravotní funkci a umí zapůsobit na nějaké problémy, které se vyskytují. Vybíráte si svou bylinku? Co takhle to vyzkoušet podle znamení? Každé jedno znamení má svou bylinku, která k němu sedí, prospívá mu a pomáhá. Z takových bylinek si můžete připravovat nejrůznější čajové směsi, přidávat je do jídel nebo využívat jakkoliv jinak. Jaká bylinka se hodí zrovna pro vaše znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci mohou mít problémy s váhou, protože je pro ně je jednoduché přibrat. Stačí se chvíli nehlídat a pár kilogramů se u vás objeví, ani pořádně nevíte jak. S přibíráním trpí tělo, především pak játra nebo trávení. Střelcům nedělá problém přejídání, takže kila navíc nejsou překvapením. Může pomoci pampeliška, především pampeliškový čaj. Ideální je popíjet jej po doušcích nebo si jí můžete přidat do salátů. Špatný není také odvar z macešky.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Většinou nemívá toto znamení výraznější problémy se zdravím. Jestliže se přeci jen objeví, pak je raději začněte řešit bez dlouhého otálení. Kozorozi trpí většinou revmatismem, problematickou pletí nebo rozšířenými žilkami. Hodně může pomoci přeslička, kterou můžete využít pro vlasy, které se tímto posílí a zocelí. Revmatismus zase zmírníte v odvaru z březového listí, to pomůže také na problémy s pletí.

Přečíst  Letní dovolená – zkuste jí vybírat podle horoskopu! 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..