Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 5

Napsala | 27.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Věříte bylinkám a tomu, že mohou v mnoha ohledech pomoci? Když vás bolí hlava nebo není dobře od žaludku, nemusíte ihned sáhnout po chemii v podobě léků. Příroda a především bylinky mohou hodně pomoci. Kromě jiného mají vliv na únavu, deprese, bolesti, psychickou pohodu a podobně. Ne vždycky však sáhnete po těch pravých bylinkách nebo neužíváte tak, jak by se užívat měly.

Bylinky podle znamení

Snad každá bylinka má nějakou zdravotní funkci a umí zapůsobit na nějaké problémy, které se vyskytují. Vybíráte si svou bylinku? Co takhle to vyzkoušet podle znamení? Každé jedno znamení má svou bylinku, která k němu sedí, prospívá mu a pomáhá. Z takových bylinek si můžete připravovat nejrůznější čajové směsi, přidávat je do jídel nebo využívat jakkoliv jinak. Jaká bylinka se hodí zrovna pro vaše znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

U Vah je známo, že nad vším možná až příliš přemýšlí a dumají. Rozhodnout se pro jednu věc je pro ně extrémně náročné. Váhy nejsou příznivci změn a stresu obecně, špatně to snáší. Může se to odrazit na vašem zdraví – činnost ledvin, problémy s tělem, vypadávání vlasů a podobně. Před blížícím se jarem si udělejte detoxikační kúru – ideální jsou na to kopřivy. Pijte kopřivový čaj, opláchněte odvarem vlasy a podobně.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír vypadá, že je v permanentním napětí a stresu. Někdy se to může odrazit na střevech, močovém měchýři nebo pohlavních orgánech. Občas mohou mít Štíři také problém s vyšším krevním tlakem. Právě krevní tlak může pomoci snížit česnek, který celkově posílí imunitu, tělo a také krevní oběh. Mají-li Štíři problémy s trávením, pak je dobré konzumovat chilli papričky,které napomáhají urychlovat trávení, ovšem pozor na to, kolik jich sníte.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 9
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..