Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 3

Napsala | 01.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Věříte bylinkám a tomu, že mohou v mnoha ohledech pomoci? Když vás bolí hlava nebo není dobře od žaludku, nemusíte ihned sáhnout po chemii v podobě léků. Příroda a především bylinky mohou hodně pomoci. Kromě jiného mají vliv na únavu, deprese, bolesti, psychickou pohodu a podobně. Ne vždycky však sáhnete po těch pravých bylinkách nebo neužíváte tak, jak by se užívat měly.

Bylinky podle znamení

Snad každá bylinka má nějakou zdravotní funkci a umí zapůsobit na nějaké problémy, které se vyskytují. Vybíráte si svou bylinku? Co takhle to vyzkoušet podle znamení? Každé jedno znamení má svou bylinku, která k němu sedí, prospívá mu a pomáhá. Z takových bylinek si můžete připravovat nejrůznější čajové směsi, přidávat je do jídel nebo využívat jakkoliv jinak. Jaká bylinka se hodí zrovna pro vaše znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci a nemoci? Nemají na ně jednoduše čas a často je proto hodně podceňují. Z obyčejného nachlazení, které přechodí, se může vyvinout vážnější nepříjemné onemocnění jako angína, zápal plic a podobně. Měli by se zaměřit především na psychickou stránku, často podlehnou rozčilení, stresu nebo úzkostem. Na to pomáhá odvar z květů konvalinek v bílém víně. Zná to zvláštně? Někdy mohou být konvalinky problémem, proto můžete sáhnout po kozlíku lékařském.

Rak (22. června – 22. července)

Raci mohou mít občasné psychické propady, mají problémy s látkovou výměnou, která může být pomalejší, nebo také mohou mít potíže s krevním tlakem. Na všechny jejich neduhy je ideální právě zázvor, který má široké možnosti. Může pomoci uklidnit problémy s podrážděným žaludkem, mohou mít vliv na látkovou výměnu nebo také zrychlit a zlepšit metabolismus. Udělejte si ze zázvoru čaj, můžete jej dát do jídla nebo využít sušený zázvor.

Přečíst  Jídlo a pití? Zkuste vybírat podle znamení! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..