Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 2

Napsala | 10.04.2019

Věříte bylinkám a tomu, že mohou v mnoha ohledech pomoci? Když vás bolí hlava nebo není dobře od žaludku, nemusíte ihned sáhnout po chemii v podobě léků. Příroda a především bylinky mohou hodně pomoci. Kromě jiného mají vliv na únavu, deprese, bolesti, psychickou pohodu a podobně. Ne vždycky však sáhnete po těch pravých bylinkách nebo neužíváte tak, jak by se užívat měly.

Bylinky podle znamení

Snad každá bylinka má nějakou zdravotní funkci a umí zapůsobit na nějaké problémy, které se vyskytují. Vybíráte si svou bylinku? Co takhle to vyzkoušet podle znamení? Každé jedno znamení má svou bylinku, která k němu sedí, prospívá mu a pomáhá. Z takových bylinek si můžete připravovat nejrůznější čajové směsi, přidávat je do jídel nebo využívat jakkoliv jinak. Jaká bylinka se hodí zrovna pro vaše znamení?

Beran (21. března 20. dubna)

Berani mají poněkud zběsilé tempo v životě, a proto není z těch, kteří by celý den proleželi v posteli a nic nedělali. Podobné je to i s nemocemi – nestihnou je pořádně vyležet a vyléčit, protože jejich tempo jim to nedovoluje. Mohou dosti trpět na bolesti hlavy a ty mohou pramenit právě z toho tempa. Beran potřebuje zvolnit tempo a zklidnit. V tom mohou pomoci chmelové šišky – dejte je pod polštář, do vroucí vody a pijte jako čaj a podobně.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk bývá velmi zdravé znamení, často mu ostatní závidí pevné zdraví. Co bývá jeho zkázou? Problémy s žaludkem a trávením. Býci jsou požitkáři a milují dobré jídlo a pití. Někdy však mají tendence to celé přehánět, tudíž se mohou setkávat s těmito obtížemi. Na ty může pomoci odvar z artyčoku. Pokud se objeví bolesti v krku ideální je podběl nebo také jitrocel. Uvařte si čaj, který následně popíjejte po celý den.

Přečíst  Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..