Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 1

By | 17.09.2020

Věříte bylinkám a tomu, že mohou v mnoha ohledech pomoci? Když vás bolí hlava nebo není dobře od žaludku, nemusíte ihned sáhnout po chemii v podobě léků. Příroda a především bylinky mohou hodně pomoci. Kromě jiného mají vliv na únavu, deprese, bolesti, psychickou pohodu a podobně. Ne vždycky však sáhnete po těch pravých bylinkách nebo neužíváte tak, jak by se užívat měly.

Bylinky podle znamení

Snad každá bylinka má nějakou zdravotní funkci a umí zapůsobit na nějaké problémy, které se vyskytují. Vybíráte si svou bylinku? Co takhle to vyzkoušet podle znamení? Každé jedno znamení má svou bylinku, která k němu sedí, prospívá mu a pomáhá. Z takových bylinek si můžete připravovat nejrůznější čajové směsi, přidávat je do jídel nebo využívat jakkoliv jinak. Jaká bylinka se hodí zrovna pro vaše znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnář je neustále v poklusu, takže by se právě toto znamení mělo naučit odpočívat. Zdraví je to nejcennější, co člověk má. Vodnář na to mnohdy zapomíná. Ideální je pro něj černý bez. Odvar z něj může pomoci urychlit látkovou výměnu. Můžete jej pít neslazený nebo také s pomoci medu. Tato znamení mohou mít problémy s křečovými žilami a také s křečemi v lýtkách. Občas mohou mít problémy s nervy, což vyřeší odvar z třezalky tečkované.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby někdy mohou mít problémy s látkovou výměnou, s játry nebo také slinivkou. Mohou být občas vystresované, jako uzlíček nervů, někdy se mohou objevovat deprese. Když jim přerůstají problémy a nepříjemnosti přes hlavu, obvykle může pomoci při uklidnění meduňka nebo také hloh. Ryby by se měly naučit co nejlépe zvládat stres, protože je to pro ně citlivé téma. Jakmile se dostanou do citové nerovnováhy, mohou začít vyšilovat.

Přečíst  Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..