Anděl či démon! Jaký je tento rok?

By | 25.10.2020

Démon]„A Démon seslal na zem neštěstí”. I tak by se dal tento rok 2010 definovat. Síla tohoto démonického roku je ve vládě Tygra. Je to rok, kdy nám začíná pršet do chalupy, či sousedka odvádět manžela. Ano. Síla tohoto roku je negativní více než pozitivní. I kabala, nejstarší tajná nauka na světě promluvila. Kabalu uznávají takové celebrity, jako je zpěvačka Madona, Britney Spears nebo Paris Hilton. Kabalisté věří, že začal čas, kdy se blíží pohroma. Apokalypsa světa. Pokud hledáme pravdu, přikloním se i kroku, který Mayové označili za obrození světa. Věk Vodnáře rok 2012. I lidé velmi učení a inteligentní poznali, že se něco začíná dít.

Předzvěst 2010

Začneme Thajskem, Srí-Lankou, zemětřesením, vlnou Tsunami, zemětřesení na Haiti, Tchaj-wanu, Čína, zemětřesení v Chile, které posunulo celé město o 3 metry na západ, výbuch sopky na Islandu a podobně. To vše je předzvěstí na rok 2010 a 2012. Tento rok ještě nekončí. Podle pověstí přijdou ničivé přírodní katastrofy. Ale i živelné pohromy, neštěstí (Polsko pád prezidentského letadla) a to nejen v Evropě, ale po celém světě. V Africe se začnou dít nepokoje, které vyvolají další a další nepokoje. Obloha bude ukazovat přírodní úkazy a zázraky. Dalo by se říci, že Démon ovládá tento rok.

Démonický rok 2010

Tento rok, bude i poznamenáním na krizi. Ta ještě nekončí, naopak. Lidé začnou šetřit i z mála. Tento rok, bude také vzácné postavení planet (květen, červen), které přinese jen neštěstí a špatné dny. Proto se raději držte v okolí svého působení a cestujte jen po vlastech našich Českých. Prospějete tím nejenom sobě, ale také i naši zemi. Démon ovládá rok 2010 a ještě nekončí.

Zajímavé odkazy – Proroctví

Přečíst  Filipíny: Léčitelé mocnější než doktoři
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..