Anděl strážný – jak jej oslovit? 1

By | 20.12.2020

Znáte to, když se vám něco hodně povede, vyjde vám to. Říkáte si, že máte z pekla štěstí! Občas se stane něco, co na první pohled vypadá velmi nebezpečně, ale vy se tomu vyhnete. To potom prohlásíte, že vás jistě ochraňoval nebo při vás stál anděl strážný. Jsou síly, které se okolo vás mohou točit a jsou připraveny lidem pomoci. Možná v to nevěříte, možná vidíte jen náhodu. Anděla strážného může mít každý, i ten, kdo na něj nevěří.

Oslovit anděla strážného

Anděla strážného má každý člověk. Ne všichni na něj věří. Když však věříte, můžete je oslovit a požádat o pomoc. Vstoupí vám do cesty a do života, pomůže ve věcech, ve kterých potřebujete pomoc. Chce to jen pár jednoduchých kroků, které mohou pomoci. Jak oslovit svého anděla strážného a poprosit jej, aby vám pomohl?

Naslouchejte

Anděl strážný vás ochraňuje a může vám pomoci ukázat cestu. Nebude to přímé, to určitě ne, spíše vám bude předkládat nějaká znamení a pokyny. Je jen na vás, jak moc mu budete naslouchat a přijímat jeho rady. Andělé strážní často promlouvají k lidem, ale ne všichni jim naslouchají. Obvykle lidé stojí na místě, trápí se. Přitom stačí naslouchat, udělat krok dopředu a dostanete se úplně někam jinam.

Nepodceňujte jejich schopnosti

Andělé strážní se lidem nesnaží ubližovat, jsou připraveni pomoci, chtějí pro své „svěřence“ to nejlepší. A nechtějí ani nic na oplátku, jako je tomu v pohádkách, kdy za přání kouzelné bytosti něco chtějí. Stačí jim jen poděkovat, za vše, co pro vás udělali. Staří v ně věřit, spolehnout se na jejich moc a dobré schopnosti, které mají. Neexistují pro ně žádné překážky, záleží jim na jejich svěřencích.

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..