Změňte svůj život – tyto rozhodnutí vám pomohou! 3

By | 24.02.2020

Nelíbí se vám to, co momentálně prožíváte, jak žijete? Chcete něco víc? Aktuálně vám připadá, že vám život utíká mezi prsty, je že třeba jej změnit a začít něco dělat? Pokud na všechny otázky odpovídáte ano, pak je dobré se zamyslet, co v životě skutečně chcete. Možná stagnujete, jste na nějakém mrtvém bodě, nevíte, co bude dál… Život vám však dává šanci, můžete něco změnit, pokud opravdu chcete.

Život žijte podle vás

Váš život je jen ve vašich rukou, jak s ním nakládáte, takový bude. Někdo se nechává jen tak unášet a přijímá vše, co jim život určí, někdo se zase snaží jít proti proudu a udělat vše pro své sny a touhy. Nemůže se říci, že je jeden nebo druhý styl by byl špatný. Pokud však člověk něco chce změnit, je třeba začít.

Co nemůžu změnit?

S tím se smiřte. I když se vám to moc líbit nebude. Ono to změnit stejně nepůjde, vy budete zbytečně plýtvat energií na něco, co stejně nepůjde a energie na to, co změnit můžete, se náhle vytrácí. Ne všechno půjde změnit, ne vše půjde přesně podle vás. Pod kontrolou nebudete mít vše, chce to se s tím smířit a zaměřit pozornost na to, co změnit můžete.

Myslete na sebe

I když máte nějaký cíl, musíte myslet na odpočinek. Relax, oddech, chvíle pauzy. To je neméně důležité, nebudete-li dostatečně odpočinutí a v pohodě, cesta k cíli se bude komplikovat a bude těžší nebo nemožná. Jeďte na wellnes, dobře se vyspěte, jděte sportovat, lehněte si k televizi.

Vstřícnost k okolí

Tak, jak se chováte k okolí, bude se ono chovat k vám. Nebuďte proto negativní, ale naopak vstřícní. Pokud vás někdo požádá o pomoc, pomožte. Budete mít nejen dobrý pocit, malé plus, ale navíc nikdy nevíte, kdy budete onu pomoc potřebovat sami.

Přečíst  Rady k uzdravení od léčitelky Evy Moučkové
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..