Zlozvyky podle znamení – jaké jsou ty vaše? 2

Napsala | 06.12.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Každý člověk má nějakou tu slabost nebo chcete-li zlozvyk. Někdo cvaká neustále propiskou a dohání vás tímto k šílenství, jiného zase vidíte, jak si neustále kouše nehty a nejde to odnaučit. Někdo o svých zlozvycích ví a pracuje na odstranění, jiný je dělá zcela nevědomky a musí ho na to upozornit až ostatní v jeho okolí.

Zlozvyky, které vadí

Lidé mohou mít spoustu zlozvyků a některé se mohou dokonce řídit i podle toho, kde pracujete, v jaké společnosti se pohybujete nebo dokonce v jakém znamení jste se narodili. Jaké zlozvyky můžete mít podle vašeho znamení?

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci mohou mít problém s úzkostí, proto často mohou sklouznout ke kousání nehtů, což je pro ně možnost jak se vypořádat se stresem. Tento zlozvyk může působit nevzhledné nehty, takže když podáváte ruku někomu cizímu, asi neuděláte dobrý dojem. Býk miluje jídlo, takže když je ve stresu může si kromě kousání nehtů také vytvořit závislost na jídle. Stres a úzkost tak řeší tímto, nájezdy na lednici jsou tak časté.

Blíženci (22. května – 21. června)

Jsou velmi komunikativní znamení, takže jejich zlozvykem může být to, že neustále mluví. Bez telefonu neudělají ani krok, berou si jej s sebou všude, klidně i do koupelny. Když jej náhodou zapomenou doma, nevadí jim vrátit se klidně přes celé město. Být pár hodin bez telefonu? Nemyslitelné! Občas vás nevnímají, protože jsou zabraní do e-mailů, sociálních sítí a komunikace s lidmi.

Rak (22. června – 22. července)

Rak není zrovna ranní ptáče, takže po ránu není schopen moc věcí. Není zvyklý snídat, často to nestíhají. Mají velkou představivost a citlivost, takže je pořád něco rozptyluje. Všechny pocity prožívají intenzivně, možná víc, než další znamení. Často se mohou uchýlit k nějakým lékům, které pomohou zahnat smutek.

Přečíst  Znamení, že vám chce vesmír něco říct 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..