Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 5

Napsala | 24.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Cítíte občas, že se něco nemá stát, nebo naopak cítíte, že by se něco stát mělo? Šestý smysl, životní poslání, předtucha. Říkejte si tomu, jak chcete. Někdo tuto předtuchu má, cítí věci, které nejsou správné. Také cítíte, že s někým, s kým aktuálně mluvíte, máte něco společného? Že s ním můžete počítat a věřit mu? Nebo naopak, cítíte od počátku, že je něco špatně, že se bude dít něco nekalého?

Životní poslání podle jednotlivých znamení

Jak to vlastně mají jednotlivá znamení? Jaké jsou jejich životní poslání? Umí se prosadit nebo popřípadě co budou nebo mají v životě dělat? Každé znamení je jiné, jinak působí, jinak se chová, má jiné predispozice pro život. Životní poslání jsou brána obecně, každý člověk je individuální. K čemu jsou jednotlivá znamení předurčena?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou velmi kreativní, originální a tak trochu bohémské. Jde o klidné, smyslné a diplomatické znamení, které mají rádi spravedlnost. Nesnáší hádky, neumí také nikomu křivdit, jsou velmi spravedlivé. Pokud mají pocit, že druhému někdo křivdí a ubližuje, pak se snaží zjednat nápravu. Jejich cíl není životní poslání, mají mnohem raději samotnou cestu k cíli. Životním posláním je spravedlivost a to nejen k sobě, ale především k druhým lidem.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír je sexuálně nabit, je v mnoha ohledech hnán sexem, důležitý je pro něj právě sex a to kvalitní. Také mají velké emocionální cítění. Balancuje často na hranici kontroly, drží se rádi spíše v ústraní, své karty neodhalují snadno a brzy. Má rád spekulace o tajemství života, o tom, co je mezi nebem a zemí. Věří často v nehmotné věci, na osud, výklad karet a mnoho dalšího. Jeho životním posláním jsou emoce a to, že je cítí a umí rozdávat ostatním.

Přečíst  Jednání s lidmi – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..