Ženy ve znamení Býka – jaké vlastně jsou?

By | 30.01.2020

Každé znamení má nějaké ty své typické rysy a povahové vlastnosti. Některé přehlédnete, jiné rozhodně ne. Ke každému znamení se jistě pojí nějaké ty dominantní vlastnosti. Lev je silný a egoistický, Býk zase dominantní. A co ženy ve znamení Býka? Ty pravděpodobně nepřehlédnete, jsou totiž smyslné a vkusně upravené. Jsou velmi ženské. Jaké jsou tedy tyto ženy? Co je pro ně symbolické?

Spousta ženskosti u Býka

Ženy ve znamení Býka mají v sobě velkou dávku smyslnosti, jde vlastně o jedno z nejženštějších znamení. Netají se tím, že mají rády luxus a hezké věci. Tepláky asi nebudou úplně ten správný oděv a to nejen pro ně, ale i pro okolí. Jde většinou o ženu, která je přímá, tvrdohlavá a vytrvalá. Je zvyklá jednat narovinu, takže nějaké takové vytáčky v hovoru, než přijde rovnou na věc, jí příliš nebaví. Snaží se být realistka, ráda vidí věci přímo, bez zbytečných příkras.

Je spolehlivá, snaží se být pracovitá, trpělivá a klidná. Ovšem pozor, když jí provokujete dlouhou dobu, její pohár trpělivosti přeteče a vybouchne. A když žena ve znamení Býka vybouchne, pak to stojí opravdu za to! Dávají na svůj smysl pro pořádek, rodinu a domácí pohodu. I tak nehodlá slevit ze svého komfortu, který často potřebuje.

Věrná materialistka

Žena ve znamení Býka má ráda dobré jídlo, dobré pití, dobrou společnost. Je zaměřená na finance a finanční zajištění a nestydí se za to. Jde si tvrdě za svým, potřebuje svůj životní standard, kterého pravděpodobně vždy dosáhne. Neznamená to však, že je v lásce přelétavá, bývá většinou věrná, pokud je milována, oplácí to. Dokáže-li ji partner uspokojit v posteli a v oblasti financí, má vyhráno. Vsází na rodinu, klid a pohodu. Bývá žárlivá, protože co je její, to je její.

Přečíst  Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..