Ženy ve znamení Berana – proč jsou skvělé pro život

Napsala | 18.10.2018

Beran je tvrdohlavé znamení, které ví přesně, co chce a umí si za tím jít, prosadit si vše, co je potřeba. Obecně jeden o ženy, které nepotřebují k životu partnera, jsou velmi emancipované, někdy cholerické. I když ne vždycky působí jako ženy do života, nevěřte prvnímu úsudku. Přinášíme vám pár důvodů, které ukazují, že to jsou skvělé ženy.

Beranky jsou tvrdohlavé

Ženy ve znamení berana jsou občas cholerické, stojí si za svým názorem a to pevně a neochvějně. Na někoho mohou působit jako tvrdohlavé bytosti, které jsou hysterické a panovačné. Nemusí tomu tak vždy být, spíš vědí, co chtějí a nehodlají sejít z cesty, dokud to nebudou mít. Proč jsou tedy skvělé pro život?

Velmi rychle se nadchnou

Umí se nadchnout pro vše, co je zajímá a svým entusiasmem umí nakazit i své okolí. Milují výzvy, takže jednoduše uspořádají narozeninovou party, rozlučku se svobodou, společnou dovolenou a všichni se na danou událost budou těšit.

Jsou vášnivé

Beran je ohnivé znamení, proto napomáhá ženám ve znamení Berana být zapálení pro věc. Kdykoliv je to potřeba umí být vášnivé a to nejen v posteli, ale například se umí poměrně dobře hádat.

Jsou zábavné

Nemají rády nudu a stereotyp, takže pokud nemáte rádi nicnedělání, to vám s ženami v Beranu jistě nehrozí. Vymýšlejí stále nové a nové věci, mají spoustu tipů a rad, kam vyrazit. Jsou zrozené pro neplánované akce a rozhodně s nimi nebude vůbec nikdy nuda.

Co na srdci, to na jazyku

Neumějí lhát, což jim třeba v životě natropí pár problémů, ale ve vztahu budou mít čistý stůl. Na začátku to nemusí být úplně příjemné, budete poslouchat drobné výtky, výhrady a podobně, ale ve finále budete přesně vědět, na čem vlastně jste.

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..