Zdraví podle horoskopu – jak to je u vás? 3

Napsala | 26.04.2020

Zdraví má člověk jen jedno a je nutné a důležité o něj pečovat. To vědí všichni, každý se o sebe a své zdraví stará tak, jak má a potřebuje. Někdo nad tím mávne rukou, jiný pečlivě a pravidelně chodí na prohlídky a podobně. Zdraví může určovat kvalitu vašeho života, minimálně to, jak budete žít a s čím se budete potýkat. Někdo má problémy s koleny a ví, že nezvládne tolik, co druzí. Jiný zase trpí na alergie a astma, takže prudký kopec pro něj bude silným soustem.

Zdravotní problémy

Dříve či později se nějaké ty zdravotní problémy objeví snad u každého. Můžete do jisté míry sledovat genetiku a mít předpoklady k těmto zdravotním problémům, váš životní styl nebo také znamení. To vám může odhalit, k jakým zdravotním problémům může inklinovat právě vaše znamení.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci mají nestálou povahu a jejich zdraví je tomu podobné, také bývá dosti často nestálé. Mnohdy do svého života přivolávají spoustu stresových situací, které se odráží na jejich zdraví a celkovém stavu, životním stylu. Blíženci však zdraví a zdravotním riziku nepřikládají moc velkou pozornost, mnohdy nemoci přecházejí. Náchylní mohou být na různé záněty trávicího traktu, na revmatismus nebo třeba bronchitidu. Je dobré udržovat tělo v kondici, proto je dobrý sport, třeba plavání.

Rak (22. června – 22. července)

Raci zrají jako víno, podobně to mají také se zdravím. Čím jsou starší, tím jsou na tom zdravotně lépe. Možná tím, že o sebe a své zdraví pečují, možná je to tím, že mají citlivější povahu a v mládí moc nevědí, jak s tím nakládat, což jim může způsobovat nepříjemnosti, co se zdraví týče. Jste spíše plašší jedinci, což se může odrazit na poruchách trávení, problémech s vylučováním nebo třeba se mohou objevovat bolesti hlavy. Ženy by si měly dávat pozor na ňadra a chodit pravidelně na vyšetření.

Přečíst  Vaše město – kde se podle horoskopu budete cítit jako doma? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..