Zablokovaná srdeční čakra – jak na to, aby vás potkalo štěstí v lásce? 2

By | 03.01.2021

Už jste někdy slyšeli pojem čakra? Umí ovlivňovat tok energie a nachází se v lidském těle. Základních se celkem sedm a jsou-li v harmonii, bývá v harmonii i člověk sám, bez nějakých problémů fyzických či psychických. Když se zaměříme více na čtvrtou čakru, pak se zaměříme na lásku a vše, co se okolo ní točí. Máte tuto čakru v pořádku nebo je zablokovaná? To by totiž znamenalo problémy s láskou, vztahy, které jsou přechozené, komplikované nebo nevyrovnané. Nemůžete dlouho navázat vztah, případně po pár chvílích skončí? Co za tím vším je?

Když je na tom čakra špatně

Srdeční čakra má přímou linku na lásku obecně, ale také na mezilidské vztahy. Býváte většinou soucitní k druhým, navazujete dobře vztahy, míváte je pevné a nemáte nouzi o partnery? Pak je asi čakra otevřená a energie jí volně protéká. Když se však zablokuje, mohou se objevit rozchody, zklamání, single život, osamělost, složité vztahy a životy. Chcete zjistit, zda je ta vaše zablokovaná?

Minulost a její řešení

Motá se okolo vás minulost až příliš? Neustále o ní mluvíte, řešíte své předešlé vztahy, patláte se v nich, analyzujete a neustále k minulému partnerovi něco cítíte? Pak bude nejspíš srdeční čakra pořádně zablokovaná a tím pádem vás nemůže nic nového potkat. Analyzovat minulost je dobré, zjistit, co nefungovalo, co fungovalo a co u partnera chcete a co zase ne. Díky tomu se posunete vpřed. Analýzu si dopřejte však jen jednou, poté je to mrhání časem a energií.

Strach se vázat

Bojíte se projevit větší náklonnost a při rozhodování, zda posunout vztah dál raději utíkáte a klopíte zrak. Máte strach, že nesprávným výběrem uděláte, chybu. Neustále hledáte chyby, důvody a také výmluvy, proč nejde to či ono. Buďte k sobě upřímní, napište si, čeho se bojíte, co je pro vás výmluva a popřemýšlejte. Teprve pak odblokujete srdeční čakru.

Přečíst  Nemoci a choroby – k jakým je náchylnější vaše znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..