Vztahy – ženy v tomto znamení mohou mít problémy

Napsala | 27.12.2018

Nevydařil se vám už další vztah? Chvíli to vypadá, že je to v pořádku, vezete se na vlně zamilovanosti a lásky. Pomaličku si malujete společnou budoucnost, co na tom, že se znáte teprve pár měsíců, je to přece láska. A najednou střih. Objeví se problémy, vztah začne být komplikovanější a na jeho konci už stojí nevyhnutelně rozchod. Proč? Některá znamení mohou mít vztahy složitější.

Ženy a vztahy

Ženy se přirozeně chtějí vdát, mít děti, domek, partnera a možná psa. Chtějí založit rodinu, proto hledají vhodného partnera. I když horoskopy hodně vypovídají o daném člověku, každý je originál, každý si zažil něco v minulosti, dobrého nebo špatného a s tím nadále pracuje v životě. Které ženy to mohou mít ve vztazích složitější? A problematičtější? Ženy ve znamení Berana. Toto znamení se datuje od 20. března až do 19. dubna. Vztahy se mohou komplikovat a obvykle za to může nést vinu právě žena v tomto znamení.

Komplikovaná a tvrdohlavá

Dvě vlastnosti, kterými žena ve znamení Berana oplývá. A ruku na srdce, ve vztazích to nejsou zrovna výherní karty. Tvrdohlavost a často také neústupnost je věcí, která může vztah nahlodat a rozbít. Kromě tvrdohlavosti může být problém také sobeckost, takže myslí jen na sebe, vlastní prospěch, úplně nepřihlížejí k názorům ostatních jedinců. Nenechají si poradit, musejí se spálit samy, aby v duchu uznaly (nahlas jen velmi zřídka), že ostatní měli pravdu.

Žádné znamení není jednotné, proto i žena ve znamení Berana může myslet na druhé, být vstřícná a pohodová. Pokud vás vystihuje tvrdohlavost a trochu vidíte v sobě i sobectví, nezbývá nic jiného, než na tom pracovat. Hledání kompromisu nebude jednoduché, ovšem Berani, když chtějí, zapřou se a jdou. A tak je to i v lásce, pokud zvládnete umění kompromisu, máte vyhráno.

Přečíst  Láska nebo kariéra – ve kterém dni vám hvězdy přejí? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..