Vnitřní zvíře – jakou povahu vám určí? 6

By | 11.12.2020

Je až s podivem, jak moc mohou horoskopy či jiné ukazatele předpokládat a předvídat, jací asi budete. Na někoho to sedí opravdu do puntíku, jiný se v tom vidí jen v určitých bodech. Samozřejmě nelze vše paušalizovat na povahu a charakter má vliv také to, v jaké rodině se člověk narodí, jaká je jeho výchova, vnější podněty a mnoho dalšího. Každý z lidí v sobě ukrývá nějaké to zvíře. Vnitřní zvíře, které vůči vám promlouvá, možná jej ani neslyšíte. Máte pocit, že se ve vaší blízkosti objevuje nějaké zvíře stále častěji? Vidíte jej všude, neustále na něj narážíte a vždy to začíná a končí u něj?

Vnitřní zvíře

Horoskopy a astrologie věří, že každý člověk v sobě ukrývá nějaké to zvíře, které pomáhá určovat jeho povahu a to, jak některé situace řeší. Jaké je to vaše vnitřní zvíře? Zkuste naslouchat sami sobě, sledovat, která zvířata se okolo vás neustále motají, nebo také zkuste zjistit podle charakteristiky, které zvíře je právě to vaše.

Bizon

Velké, statné a silné zvíře, to je bizon. Když se na něj podíváte, co ve vás evokuje? Možná pocit ochrany, hojnosti nebo také prozřetelnost a schopnost být ve střehu. Toto vnitřní zvíře vám pomáhá překonávat problémy, které ve svém životě můžete mít. Musíte však být k sobě poctiví, nelhat sobě sami a poslouchat vlastní vnitřní hlas a intuici.

Pes

Pes je nejlepším přítelem člověka, je věrný, ochranářský, laskavý, nikdy svého pána nezradí, pečuje o něj a je přítulný. Psi v sobě ukrývají mnoho energie a máte-li zrovna ke psům blízko, pak to znamená, že jste pro své okolí a své blízké velkou oporou, o kterou se druzí mohou opřít. Jste pečující, hlídáte a máte rádi, když jste za to odměněni. Své blízké lidi podporuje a je připraven nasadit vlastní krk.

Přečíst  Vitálnost a zdraví – jak na to podle horoskopu? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..