Vnitřní zvíře – jakou povahu vám určí? 4

Napsala | 01.03.2020

Je až s podivem, jak moc mohou horoskopy či jiné ukazatele předpokládat a předvídat, jací asi budete. Na někoho to sedí opravdu do puntíku, jiný se v tom vidí jen v určitých bodech. Samozřejmě nelze vše paušalizovat na povahu a charakter má vliv také to, v jaké rodině se člověk narodí, jaká je jeho výchova, vnější podněty a mnoho dalšího. Každý z lidí v sobě ukrývá nějaké to zvíře. Vnitřní zvíře, které vůči vám promlouvá, možná jej ani neslyšíte. Máte pocit, že se ve vaší blízkosti objevuje nějaké zvíře stále častěji? Vidíte jej všude, neustále na něj narážíte a vždy to začíná a končí u něj?

Vnitřní zvíře

Horoskopy a astrologie věří, že každý člověk v sobě ukrývá nějaké to zvíře, které pomáhá určovat jeho povahu a to, jak některé situace řeší. Jaké je to vaše vnitřní zvíře? Zkuste naslouchat sami sobě, sledovat, která zvířata se okolo vás neustále motají, nebo také zkuste zjistit podle charakteristiky, které zvíře je právě to vaše.

Jestřáb

Dravec, který umí zaútočit, když je to potřeba. A létá, což mu dává nepopsatelnou výhodu a silnou pozici. Je údajně poslem vyšší moci. Objevuje se okolo vás neustále, ať už v jakékoliv podobně? Může to být znamení, které k vám vysílá osud. Spolu s jestřábem totiž přichází vždy něco důležitého. Něco, co není dobré ignorovat, co je nutné přijmout a případně se z toho také poučit.

Motýl

Říkáte si, že nejde až tak úplně o zvíře? Jde také o důležitou součást vnitřního zvířete. Právě motýl a jeho proměna ukazuje na různé životní cykly a na to, co se děje v životě motýla, i člověka. Mění se nejen tělo, ale třeba také duše. Pokud k vám přiletí motýl, může být o zprávu od někoho milovaného, kdo vám umřel a chce se s vámi spojit či vám poslat zprávu. Je-li vašim vnitřním zvířetem motýl, pak se věnujte sobě a dosáhněte klidu a míru.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 26
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..