Vnitřní zvíře – jakou povahu vám určí? 3

Napsala | 24.02.2020

Je až s podivem, jak moc mohou horoskopy či jiné ukazatele předpokládat a předvídat, jací asi budete. Na někoho to sedí opravdu do puntíku, jiný se v tom vidí jen v určitých bodech. Samozřejmě nelze vše paušalizovat na povahu a charakter má vliv také to, v jaké rodině se člověk narodí, jaká je jeho výchova, vnější podněty a mnoho dalšího. Každý z lidí v sobě ukrývá nějaké to zvíře. Vnitřní zvíře, které vůči vám promlouvá, možná jej ani neslyšíte. Máte pocit, že se ve vaší blízkosti objevuje nějaké zvíře stále častěji? Vidíte jej všude, neustále na něj narážíte a vždy to začíná a končí u něj?

Vnitřní zvíře

Horoskopy a astrologie věří, že každý člověk v sobě ukrývá nějaké to zvíře, které pomáhá určovat jeho povahu a to, jak některé situace řeší. Jaké je to vaše vnitřní zvíře? Zkuste naslouchat sami sobě, sledovat, která zvířata se okolo vás neustále motají, nebo také zkuste zjistit podle charakteristiky, které zvíře je právě to vaše.

Had

Ač si mnozí myslí, že had je zákeřný a slizký, není tomu tak. Je symbolem energie a síly. Had může udržovat v chodu schopnost uzdravovat se. Jde o tu nejsilnější zemskou energii, která je v říši zvířat. Je vaše vnitřní zvíře právě had? Není to na škodu, je předpokladem úspěchu. Není to však bez práce, musíte si k tomu dopomoci sami.

Myš

Malá, šedá a na první pohled nenápadná myška toho umí opravdu hodně. Často se lidi myší bojí, mají vůči nim odpor. Pokud je vaše vnitřní zvíře právě myš, pak jste jedinci vlivní, zaměření na detail a důvěru. Snaží se vypadat nevinně, ale mnohdy jsou to lidé prohnaní. Myši jsou mnohdy závislé na rodině a jsou pro ně velkou oporou. V životě se zaměřte na hledání a budování pomoci a opory. Práce by neměla být stresující, ale radostná. Dávejte v potaz čas, který věnujete svým blízkým.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 9
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..