Vnitřní zvíře – jakou povahu vám určí? 2

Napsala | 18.02.2020

Je až s podivem, jak moc mohou horoskopy či jiné ukazatele předpokládat a předvídat, jací asi budete. Na někoho to sedí opravdu do puntíku, jiný se v tom vidí jen v určitých bodech. Samozřejmě nelze vše paušalizovat na povahu a charakter má vliv také to, v jaké rodině se člověk narodí, jaká je jeho výchova, vnější podněty a mnoho dalšího. Každý z lidí v sobě ukrývá nějaké to zvíře. Vnitřní zvíře, které vůči vám promlouvá, možná jej ani neslyšíte. Máte pocit, že se ve vaší blízkosti objevuje nějaké zvíře stále častěji? Vidíte jej všude, neustále na něj narážíte a vždy to začíná a končí u něj?

Vnitřní zvíře

Horoskopy a astrologie věří, že každý člověk v sobě ukrývá nějaké to zvíře, které pomáhá určovat jeho povahu a to, jak některé situace řeší. Jaké je to vaše vnitřní zvíře? Zkuste naslouchat sami sobě, sledovat, která zvířata se okolo vás neustále motají, nebo také zkuste zjistit podle charakteristiky, které zvíře je právě to vaše.

Sova

Jde o synonymum moudrosti, klidu a pozornosti. Pro mnohé lidi je právě tento pták jasným znamením vědění. Pod svými křídly uchovává magii, tajemství, vědomosti a všechno, co se okolo toho děje. Objevují se okolo vás neustále sovy? Sovy naznačují nejen moudrost, ale také uváženost. Objevuje se ve vašem životě neustále sova ať je to v jakékoliv podobně? Největší pozornost věnujte svému životu a zdraví, ať už psychickému nebo fyzickému.

Medvěd

Medvěd je velký, silný a hřmotný, takže může často vzbuzovat respekt a hrůzu. Ve skutečnosti je však medvěd spojován s podvědomím i nevědomím. Neřeknete to do medvěda? Vypadá silný, ale ne zrovna moc chytrý? Vnitřní zvíře v podobě medvěda vám může naznačovat, že se nemáte trápit malichernostmi nebo tím, co není důležité. Přemýšlejte, co je podstatné a co není, z toho vycházejte.

Přečíst  Vodnáři – proč mají ty nejhorší výstřelky?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..